دسته‌بندی نشده

درمان ریزش مو با روغن های گیاهی

یکی از بزرگترین مشکلات و موضوعات افراد مختلف مشکل ریزش مو می باشد. مو یکی از اصلی ترین مولفه های زیبایی در حوزه آرایشی و بهداشتی بوده که از اهمیت خاصی در بین اکثر افراد برخوردار می باشد. اما به دلایل مختلف موی سر افتاد شروع به ریزش کرده و به اصطلاح دچار تاسی می شوند. در ریزش مو عوامل مختلفی همچون ژنتیک، شرایط محیطی، شرایط کاری، استرس، نوع شستشو و … تاثیرگذار بوده که برخی از این عوامل غیر قابل کنترل و بعضی دیگر قابل کنترل یا بهبود می باشند.

یکی از مهمترین عوامل در کنترل ریزش مو نحوه و چگونگی شستشوی مو ها و نوع شامپوی استفاده شده می باشد که حتما در مقاله دیگری به معرفی شامپوهای گیاهی بخصوص شامپوی گیاهی صنم گل که حاصل ترکیب شوینده های غیر مضر و روغن های تقویت کننده مو باشند خواهیم پرداخت. اما در این نوشتار می خواهیم شما را با برخی از روغن های خالص گیاهی و ارگانیک که خواص تقویت کنندگی و ضد ریزش مو دارند آشنا کنیم.

قبل از شروع موضوع توجه شما را به این نکته جلب می کنیم که اگرچه روغن هایی که در زیر معرفی می گردند دارای خواص تقویتی برا مو هستند ولی خرید روغن از فروشگاه های نامعتبر و یا خرید روغن های ناخالص ممکن است عوارض جبران ناپذیری برای موهای شما و به صورت کلی تر سلامت شما ایجاد نماید. ما در فروشگاه تخصصی صنم گل با افتخار خالص ترین روغن های گیاهی جهت انواع مصارف درمانی، آرایشی و بهداشتی را تهیه و در اختیار شما قرار داده ایم شما هم اکنون می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه انواع روغن های گیاهی خالص شامل روغن نارگیل، روغن آرگان، روغن سیاهدانه، روغن بادام شیرین، روغن بادام تلخ، روغن بادام شیرین و صدها روغن خالص گیاهی دیگر را تهیه نمایید.

همچنین تیم تخصصی صنم گل سرم ویژه تقویت مو و ضد ریزش مو را با ترکیب خالص ترین روغن های گیاهی تولید نموده که شما می توانید با خرید این محصول نیز به کمک موهای خود رفته و از ریزش بیشتر آنها جلوگیری نمایید

این نوشتار تکمیل خواهد شد.

کلمات کلیدی:

ریزش مو، تقویت مو، مو، روغن، روغن خالص، خرید روغن، فروش روغن، روغن گیاهی خالص، آرایشی، آرایشی بهداشتی، روغن آرگان، روغن بنفشه، روغن نارگیل، روغن سیاهدانه، روغن آمله، روغن بادام

دیدگاهتان را بنویسید