1- خدمات و آنالیز

از جمله مهمترین مسائل و دغدغه های همه تولید کنندگان محصولات گیاهی اعم از داروهای گیاهی، محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی و… حصول اطمینان از کیفیت و اصالت مواد اولیه گیاهی و کنترل کیفی تولیدات می باشد. داشتن آگاهی از میزان ماده موثره در ترکیبات گیاهی ( روغن های گیاهی، عصاره های گیاهی، اندام گیاه و…)نیازمند داشتن دانش آنالیز ترکیبات شیمیایی و شناخت روشهای آنالیزی و دستگاههای مرتبط می باشد. مجموعه رویش سبز اقتصاد با داشتن کادر تخصصی در هر دو حوزه آنالیز و گیاهان دارویی آمادگی خود را در خصوص انجام خدمات مرتبط به این حوزه می باشد. این خدمات هم در حوزه مشاوره آنالیزهای تخصصی و هم در زمینه انجام این آزمونها و هم در خصوص کلیه آنالیزهای مربوط به شناسایی اجزای روغن های گیاهی، مواد موثره در داروهای گیاهی، گیاهان دارویی، فرمولاسیون های مرتبط ، شناخت و کنترل کیفی مواد اولیه و محصولات ، تعیین اجزای فرمولاسیون در محصولات گیاهی و انجام فرمولاسیون مطابق با نیاز کارفرمیان محترم ، صورت می پذیرد. این مجموعه دارای کادر تخصصی و مشاورین خبره در زمینه خرید تجهزات تخصصی آنالیزی شامل تجهیزات اسپکتروسکپی( FT-IR ، UV-Vis و…) انواع کرواتوگرافی ها بوده و آماده ارایه خدمات در این حوزه می باشد. جهت مشاوره از اینجا اقدام نمایید.

2- طراحی و ساخت تجهیزات

از جمله مهمترین قسمتهای تولید محصولات گیاهی استفاده از تجهیزات مناسب برای استخراج، ترکیب، آسیاب ، انواع اختلاط فیزیکی ( جامد در مایع، مایع در مایع )می باشد. طراحی مناسب این تجهیزات در مقیاس های آزمایشگاهی و صنعتی نیازمند شناخت زمینه کاری و حساسیت های کاری مرتبط با بحث گیاهان دارویی می باشد. راه اندازی واحدهای آزمایشگاهی و بخش های تحقیق و توسعه نیز از جمله الزامات انجام کار اصولی در زمینه تولید محصولات گیاهی می باشد. مجموعه رویش سبز اقتصاد با داشتن کادر تخصصی در حوزه طراحی و ساخت تجهیزات و ماشین آلات مرتبط با تولید محصولات گیاهی اعم از انواع میکسرها( میکسرهای آزمایشگاهی و صنعتی، هموژنایزرها و…)، انواع پرکن ها، بلندرها، تجهیزات برش، تجهیزات پرس و قص سازی، تجهیزات تولید محصوات بهداشتی و آرایشی گیاهی ( شوینده ها و مواد آرایشی اعم از شامپوهای گیاهی، صابونهای گیاهی، کرم پودر، کرمسازی گیاهی و…) ، آمادگی خود را در جهت ارایه خدمات تخصصی در این حوزه اعلام می دارد. جهت مشاوره از اینجا اقدام نمایید.

 

   2-1 – خطوط تولید محصولات آرایشی و بهداشتی

کلیه تجهیزات لازم جهت راه اندازی خطوط تولیدی محصولات بهداشتی و آرایشی گیاهی شامل انواع راکتورها، میکسرها، پرس ها و قالب هی مورد نیاز قابل ارایه به مشتریان محترم میباشد. جهت مشاوره از اینجا اقدام نمایید.

   2-2 – میکسر دوار پودر دارویی های گیاهی

با وحود این میکسر انواع پودرهای گیاهی و دارویی در کمترین زمان و به بهترین شکل به یکدیگر مخلوط و پودر همگن ارایه می کند. جهت مشاوره از اینجا اقدام نمایید.

   2-3 – میکسر خمیر

این میکسر جهت اختلاط انواع پودرهای گیاهی و مواد جامد و تولید انواع خمیرهای دارویی و غذایی استفاده می شود. در واقع این میکسر با داشتن پره های قدرتمند می توند خمیر ی کاملا یکنواخت و همگن تولید نماید. این تجهیز برای تولید انواع داروهای گیاهی قابل استفاده می باشد. پره های قدرتمند این میکسر در خلاف جهت یگدیگر می چرخند و بدین ترتیب اختلاط کامل را صورت می دهند. جهت مشاوره از اینجا اقدام نمایید.

   2-4 – راکتور تولید لوسیون های گیاهی

با توجه به برخی ساسیت های احتمالی این راکتورها از جنس استیل ساخته می شوند . راکتور دارای تجهیزات کنترلی دما ، دور همزن و.. می باشد. جهت مشاوره از اینجا اقدام نمایید.